מסעדת המלון מציעה חוויה קולינרית עשירת טעמים וצבע. כל זה, ללא נקיפות מצפון, שכן מדובר בתפריט תומך בריאות הכולל מגוון מרכיבים בעלי ערך תזונתי גבוה ודלי שומן. המלון מציע גם תפריט בריאות מיוחד למעוניינים.
את המסעדה מנהלת משפחת קצבורג שרכשה מוניטין רב בניהול מסעדת הבורסה ומסעדות נבחרות ברחבי העולם. הכל בכשרות מהודרת, ברמה קולינרית גבוהה ובהגשה אסטטית מוקפדת ובכשרות המהודרת של הרב וולף מאמסטרדם, עם משגיח צמוד במקום.
המסעדה רחבת ידיים, מרוצפת בפרקט עץ אלון המוסיף חיבור לחוויית הטבע המרגיעה. מוזיקה שקטה נשמעת ברקע. בר עשיר מקדם את פניכם, עמוס  במגוון עצום של מאכלים בקשת טעמים רחבה. סידורי פירות מרהיבים. מגוון מרקים מעלי ניחוח. שפע של סלטי בריאות בעושר של צבעים וסגנונות. לחם מקמח מלא או רגיל, טרי, פריך ומעורר תאבון. קינוחים מוקפדים, עוגות מרהיבות ביופיין ובטעמן ועוד שלל פינוקים.
תפריט הבוקר מורכב ממתכוני פסטות, ביצים, שקשוקות ותבשילי דגנים, ותפריט הערב מועשר בבשרים או במאכלי דגים על פי העדפה. כיאה למוניטין של השפים לבית קצבורג.
גם הנמנעים מגלוטן או מסוכר יזכו לארוחה וקינוחים כיד המלך בזכות המאכלים המותאמים במיוחד להעדפותיהם.
סעודות שבת במלון זוכות ליחס מיוחד ולפינוקים כיאה לעונג שבת. החל מ"טועמיה" של יום שישי אחר הצהרים, עבור דרך סעודות מכובדות עם מגוון מאכלי שבת קלאסיים הגורמים לכל סועד להרגיש בבית, ועד לסעודה שלישית כיד המלך. 
לא לחינם מספרים לנו לקוחות חוזרים כי ההנאה שלהם מהמקום נשמרה ונזכרה חודשים אחר כך. הם מספרים כי חזרו מהנופש רעננים ומחוזקים יותר. זאת בזכות השילוב המנצח של חווית התזונה הבריאה עם עושר קולינרי שהוא חגיגה לחיך. טואול - בניית אתרים