לפניכם רשימת המסלולים האפשריים שריכזנו עבורכם, ביצועם בשטח והבחירה מביניהם יושפעו בעיקר, ממזג האוויר ומגורמים מקומיים נוספים. 

במרחק נסיעה ניתן להגיע גם לשופינג יחודי כמו קניון אפי (אטרקציה מושלמת לילדים) , מרכז הקניות 'ספטו ג'ורג' וקניון קורסי (המילה האחרונה בקניונים).

מכיוון שהטיפולים הפארא רפואיים מסתיימים בשעות הצהריים, הטיולים יהיו קצרים יחסית , הן בזמן והן בטווחי הנסיעה, היות ושעת היציאה המשוערת  תהיה ב - 13:00

בוקרשט BUCHAREST

לאחר הנחיתה נצא באוטובוס תיירים ממוזג לסיור היכרות עם בירת רומניה, הלא היא בוקרשט.
נראה ונצלם את אתריה המפורסמים: ארמון הפרלמנט המדהים בגודלו, שער הניצחון, השדרות והכיכרות ההיסטוריות ועוד .

בראשוב  BRASOV

נסייר באחת הערים העתיקות בטרנסילבניה, בעלת אופי וסגנון גרמניים "העיר בראשוב"  אשר קיימת מהמאה ה-13 , עיר סקסונית המכונה ‘‘כתר הקרפטים’’. נבקר בבית הכנסת הגדול בעיר שנבנה ב- 1901, משם נמשיך לכיכר ספאטולוי היפיפיה נשוטט במדרחוב הציורי היפה ונעבור ברחוב הצר ביותר ברומניה. נעלה ברכבל ונשקיף בתצפית יפיפיה על כל העיר בראשוב מפסגת הרי הטמפה.

קניון שבעת הסולמותSEVEN  LADDERS CANYON

במחוז בראשוב מצוי הקניון הקסום, הוא משלב בטבע מסלול הליכה טבעתי אתגרי הכולל שבעה סולמות המשתלבים במפלים ובמים שוצפים, כולל טיפוס בין נקיקי סלע צרים, את הדרך חזרה ניתן לעשות גם באמצעות סדרת אומגות בגבהים שונים בין עצים.

פארק החבלים Aventura

בפאתי בראשוב הסמוכה ממוקם פארק חבלים ענק, שילוב מושלם בין טבע לאטרקציה. בפארק אומגות, גשרים תלויים וחבלים, לא נפספס גם את האומגה מעל האגם, ישנם מספר מסלולים ובדרגות קושי שונות.

טירת בראן BRAN CASTLE

נבקר בטירת בראן - מצודתו של הרוזן דרקולה האגדי. ארמון מבצר טרנסילבאני עתיק ומיוחד מהמאה ה-14. נצעד בחדרי המבצר העתיק שמשמש היום כמוזיאון, נתוודע אל קורות משפחתו של דרקולה, נצעד בינות לחדרי המבצר במעברים מיוחדים ונסתרים ונותיר זמן חפשי לעיירה הסובבת את המבצר ולשוק המפורסם למרגלות המצודה, נסע בדרך הררית בעלת נופים " שוויצרים" אל כפר רומני טיפוסי - מואיצ'ו.

מבצר רופיה RUPEA FORTRESS

המקום היפיפה שהשתמר בכללותו, המצודה הפכה לסימן הכר של האזור כולו . הטירה נמצאת בראש צוק המאפשר תצפית על כל האזור מאחת הנקודות היפות ביותר מכל חבל ארץ טראנסילבניה, כשנוף יערות מצד אחד ומהצד השני בראשוב, במצודה יש שערים, שאמורים לרדת ולחסום את הנתיב של מי שחודר למצודה. נטייל בעיירה הציורית שמתחתיו,  משם נמשיך למערת נטיפים (Pestera Valea Cetatii) נצעד בתוך יער נפלא, שממלא את הריאות באוויר הצח ואת העיניים מרווה ביופי האין סופי.

ארמון פלש PELESH CASTLE

ניסע לאורך עמק הפרחובה לעיירה סיניה לביקור בארמון פלש ארמון הקיץ הרשמי של מלכי רומניה, אחד הארמונות היפים באירופה. ארמון זה נבנה בסגנון אדריכלות גרמנית על ידי המלך קארול הראשון. נבקר באולמות בקומה הראשונה, נראה את אולם המראות, את אוסף הנשק, את האולם הבנוי בסגנון הרנסנס הגרמני, נמשיך לסיור בגנים המרהיבים ובשוק המזכרות המפורסם.

אגם ספנטה אנה Saint Anne Lake

נצפין שוב והפעם לעבר עיירת הנופש ביילה טושנאד השוכנת על גדת נהר האולט, שם ימתינו לנו עגלות רתומות לסוסים ובהן נרכב אל ההרים שמסביב ונצפה לעבר נוף מרהיב, נשוב לאוטובוס וניסע  לאגם ספנטה אנה אחד מהמקומות עוצרי הנשימה באזור - תופעת טבע בפני עצמה, האגם נקווה  בתוך לוע של הר געש כבוי, צורתו עיגול כמעט מושלם. האגם שקט להפליא, חלק כראי וההשתקפות בו מהפנטת. 

טואול - בניית אתרים באינטרנט