לפניכם רשימת מסלולים אפשריים שריכזנו עבורכם, ביצועם בשטח והבחירה מביניהם יושפעו בעיקר, ממזג האוויר ומגורמים מקומיים נוספים. 

במרחק נסיעה ניתן להגיע גם לשופינג יחודי כמו קניון אפי (אטרקציה מושלמת לילדים) ,

מרכז הקניות 'ספטו ג'ורג' וקניון קורסי (המילה האחרונה בקניונים...).

בוקרשט BUCHAREST

מיד לאחר הנחיתה ניתן לצאת לסיור היכרות עם בירת רומניה, הלא היא בוקרשט.
לראות ולצלם את אתריה המפורסמים: ארמון הפרלמנט המדהים בגודלו, שער הניצחון, השדרות והכיכרות ההיסטוריות ועוד .

בראשוב  BRASOV

אחת הערים העתיקות בטרנסילבניה, בעלת אופי וסגנון גרמניים "העיר בראשוב"  אשר קיימת מהמאה ה-13 , עיר סקסונית המכונה ‘‘כתר הקרפטים’’. ניתן לבקר בבית הכנסת הגדול בעיר שנבנה ב- 1901, משם להמשיך לכיכר ספאטולוי היפיפיה לשוטט במדרחוב הציורי היפה ולעבור ברחוב הצר ביותר ברומניה. לעלות ברכבל ולהשקיף בתצפית יפיפיה על כל העיר בראשוב מפסגת הרי הטמפה.

קניון שבעת הסולמותSEVEN  LADDERS CANYON

במחוז בראשוב מצוי הקניון הקסום, הוא משלב בטבע מסלול הליכה טבעתי אתגרי הכולל שבעה סולמות המשתלבים במפלים ובמים שוצפים, כולל טיפוס בין נקיקי סלע צרים, את הדרך חזרה ניתן לעשות גם באמצעות סדרת אומגות בגבהים שונים בין עצים.

פארק החבלים Aventura

בפאתי בראשוב הסמוכה ממוקם פארק חבלים ענק, שילוב מושלם בין טבע לאטרקציה. בפארק אומגות, גשרים תלויים וחבלים, לא נפספס גם את האומגה מעל האגם, ישנם מספר מסלולים ובדרגות קושי שונות.

טירת בראן BRAN CASTLE

טירת בראן - מצודתו של הרוזן דרקולה האגדי. ארמון מבצר טרנסילבאני עתיק ומיוחד מהמאה ה-14. ניתן לצעוד בחדרי המבצר העתיק שמשמש היום כמוזיאון, להתוודע אל קורות משפחתו של דרקולה, לצעוד בינות לחדרי המבצר במעברים מיוחדים ונסתרים ובהמשך להגיע לעיירה הסובבת את המבצר ולשוק המפורסם למרגלות המצודה, הדרך הררית ובעלת "נופים שוויצרים" 

מבצר רופיה RUPEA FORTRESS

המקום היפיפה שהשתמר בכללותו, המצודה הפכה לסימן הכר של האזור כולו. הטירה נמצאת בראש צוק המאפשר תצפית על כל האזור מאחת הנקודות היפות ביותר מכל חבל ארץ טראנסילבניה, כשנוף יערות מצד אחד ומהצד השני בראשוב, במצודה יש שערים, שאמורים לרדת ולחסום את הנתיב של מי שחודר למצודה. ניתן לטייל בעיירה הציורית שמתחתיו,  משם להמשיך למערת נטיפים (Pestera Valea Cetatii) לצעוד בתוך יער נפלא, שממלא את הריאות באוויר הצח ואת העיניים מרווה ביופי האין סופי.

ארמון פלש PELESH CASTLE

בנסיעה לאורך עמק הפרחובה ניתן להגיע לעיירה סיניה לביקור בארמון פלש ארמון הקיץ הרשמי של מלכי רומניה, אחד הארמונות היפים באירופה. ארמון זה נבנה בסגנון אדריכלות גרמנית על ידי המלך קארול הראשון. לבקר באולמות בקומה הראשונה, לראות את אולם המראות, את אוסף הנשק, את האולם הבנוי בסגנון הרנסנס הגרמני, ולהמשיך לסיור בגנים המרהיבים ובשוק המזכרות המפורסם.

אגם ספנטה אנה Saint Anne Lake

בעיירת הנופש ביילה טושנאד השוכנת על גדת נהר האולט, ניתן לרכוב על עגלות רתומות לסוסים אל ההרים שמסביב ולצפות לעבר נוף מרהיב. לאחר מכן ניתן לנסוע לאגם ספנטה אנה אחד מהמקומות עוצרי הנשימה באזור - תופעת טבע בפני עצמה, האגם נקווה  בתוך לוע של הר געש כבוי, צורתו עיגול כמעט מושלם. האגם שקט להפליא, חלק כראי וההשתקפות בו מהפנטת. 

טואול - בניית אתרים